"Tallink" aptur prāmju kustību starp Rīgu un Stokholmu

Sabiedrība
VS.LV 11:25, 15.03.2020 0

Igaunijas prāmju operators "Tallink Grupp" paziņojis, ka Covid-19 dēļ no pirmdienas līdz tālākam paziņojumam aptur prāmju "Romantika" un "Isabelle" kustību Rīgas-Stokholmas maršrutā.

 
Foto: LETA

Prāmis "Romantika" ieradīsies svētdien Rīgā atbilstoši grafikam, bet no svētdienas "Romantika" izbraukšana no Rīgas ostas apturēta. "Romantika" paliks Rīgas ostā, līdz kompānija izlems atjaunot prāmju kustību starp Rīgu un Stokholmu.

Svētdien prāmis "Isabelle" izbrauks no Stokholmas atbilstoši grafikam, taču uz Rīgu varēs doties tikai pasažieri ar vienvirziena biļetēm un cilvēki, kas sestdien, 14.martā, bija devušies ar "Isabelle" no Rīgas uz Stokholmu.

Visi "Isabelle" braucieni no 16.marta tiek atcelti un prāmis paliks Rīgas ostā, līdz kompānija izlems atjaunot prāmju kustību starp Rīgu un Stokholmu.

Подписывайтесь на Телеграм-канал VS.LV! Заглядывайте на страницу VS.LV на Facebook! И читайте главные новости о Латвии и мире!
Lasīt visus komentārus (0)


ARĪ KATEGORIJĀ

Lasiet arī

COVID-19 Paziņots, cik pirmdien Latvijā reģistrēti Covid-19 gadījumi

Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 526 jauni Covid-19 gadījumi un saņemtas ziņas par 10 saslimušo personu nāvi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.

Sabiedrība Stacionēto Covid-19 pacientu skaits pieaudzis līdz 728

Aizvadītajā diennaktī Latvijas slimnīcās ievietots 51 Covid-19 pacients, tostarp viens pārvests, līdz ar to kopējais stacionāros esošo ar koronavīrusu sirgstošo pacientu skaits pieaudzis no 698 sestdien līdz 728 svētdien, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotie dati.

Sabiedrība Svētdien Latvijā reģistrēti 167 jauni Covid-19 gadījumi

Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 167 jauni Covid-19 gadījumi un saņemtas ziņas par piecu saslimušo personu nāvi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.

COVID-19 Sestdien stacionēts pēdējos mēnešos mazākais Covid-19 pacientu skaits

Sestdien Latvijas slimnīcās nogādāti 43 Covid-19 pacienti, kas ir mazākais vienā diennaktī stacionēto ar jauno koronavīrusu sasirgušo cilvēku skaits pēdējo trīs mēnešu laikā, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) dati.